В Теплодарі Олег Муратов представив групи аудиторів

З 31 січня у місті Теплодар Південний офіс Держаудитслужби розпочинає масштабні заходи – державний фінансовий аудит бюджету міста Теплодар та ревізію фінансово-господарської діяльності Управління освіти, культури та спорту виконавчого комітету Теплодарської міської ради.

Для ознайомлення з програмами та задачами заходів контролю у приміщенні Теплодарської міської ради зібрались керівники міста, об’єктів контролю, представники громадськості та ЗМІ.

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов представив склад аудиторської та ревізійної груп. Олег Муратов підкреслив, що діяльність аудиторів спрямована насамперед на оцінку ефективного, цільового використання та збереження фінансових ресурсів, виявлення причин, що призвели до недоліків і порушень, надання рекомендацій щодо їх усунення, а також на пошук додаткових резервів наповнення бюджету міста.

Керівник офісу надав конкретні настанови аудиторам, наголосивши на важливості взаємодії між аудиторами та об’єктами контролю.

Також Олег Муратов відповів на конкретні запитання присутніх депутатів міської ради та громадян Теплодару і запевнив їх, що вся інформація, що від них надійде під час аудиту, буде ретельно розглянута та перевірена.

 

Источник

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*